Vacature: Managementondersteuner OSVO

maart 16, 2023 3:46 pm

OSVO is de vereniging van ruim twintig schoolbesturen in het voortgezet (speciaal) onderwijs in Amsterdam. Onze maatschappelijke opdracht is ervoor te zorgen dat onze scholen kwalitatief goed en toekomstbestendig voortgezet onderwijs bieden, met gelijke kansen voor alle leerlingen op een voor hen optimale schoolloopbaan om het maximale uit zijn/haar talenten te halen. Onze scholen weerspiegelen zoveel mogelijk de diversiteit van de stad en zijn een plek waar leerlingen van verschillende achtergronden elkaar ontmoeten. Om deze doelen te realiseren, werken we als vitale netwerkorganisatie met de volgende kernagenda:

 • optimale afstemming van vraag en aanbod van voortgezet onderwijs;
 • loting en matching, het jaarlijkse proces om alle groep 8-leerlingen in Amsterdam een plek te geven op de middelbare school van hun voorkeur;
 • de collectieve aanpak van het lerarentekort in de stad.

 Vind je dit een interessante werkomgeving en wil je je graag inzetten voor de Amsterdamse middelbare scholieren? Kom dan werken bij OSVO.

 Wij hebben een vacature voor een managementondersteuner voor 24 uur per week.

Waar kom je te werken?
Als managementondersteuner ondersteun je de leden van vereniging OSVO. Vereniging OSVO heeft een bestuur, deze bestaat uit vijf schoolbestuurders en een onafhankelijk voorzitter. Zij beheren elk een aantal inhoudelijke portefeuilles en vervullen deze functies naast hun taken en verantwoordelijkheden als schoolbestuurder.

Jouw functie en taken

Als managementondersteuner voer je diverse administratieve en secretariële werkzaamheden uit. Zo zorg je ervoor dat alle vergaderingen worden ingepland in een jaarcyclus, sta je mensen telefonisch te woord en verwijs je ze door naar je collega’s of de voorzitter van de vereniging. Je onderhoudt nauw contact met de secretariaten van ruim 20 schoolbesturen, je zorgt ervoor dat e-mails op de juiste wijze worden beantwoord en gedocumenteerd en draagt zorg voor alle logistieke voorbereidingen van vergaderingen zoals het versturen van agendastukken en reserveren van de vergaderruimtes.

 • Maken van afspraken in complexe agenda’s.
 • Mailbox beheer: inplannen, onderhouden en beantwoorden.
 • Opstellen van brieven en uitnodigingen.
 • Uitvoeren van checks op volledigheid en globaal op kwaliteit van notities.
 • Vergaderingen: praktische voorbereidingen van (interne en externe) vergaderingen, agenda’s en stukken versturen.
 • Verslaglegging van enkele overleggen, actielijsten opstellen en bijhouden.
 • Organiseren van bijeenkomsten.
 • Beheer website.
 • Het verrichten van beleidsondersteunende werkzaamheden door het verzamelen en groeperen, inventariseren en verwerken van gegevens.

 Wat breng je mee?

 • Je bent communicatief vaardig, proactief, secuur, zelfstandig, open en betrokken.
 • Je kunt goed werken met Office 365.
 • Je schakelt makkelijk en pakt snel de werkzaamheden op.
 • Je beschikt over vaktechnische kennis van de administratieve organisatie.
 • Je beschikt over een goede schrijfvaardigheid.
 • Je hebt minimaal een mbo-werk- en denkniveau.
 • Je hebt affiniteit met het onderwijs en met Amsterdam.

Ons aanbod

Als managementondersteuner begin je met en tijdelijke functie van een jaar, voor 24 uur per week, met uitzicht op een vaste aanstelling. Het salaris is conform de cao vo-22, schaal 8. Aanstelling vindt plaats bij het Samenwerkingsverband voortgezet onderwijs Amsterdam.

Je werkt in het hart van maatschappelijke ontwikkelingen in de Amsterdamse dynamiek, een goede werkplek, fijne collega’s met hart voor de leerling. Wij hechten aan diversiteit binnen onze organisatie en nemen dit mee in onze selectieprocedure.

Jouw sollicitatie

Heb je interesse in deze functie? Stuur dan je motivatiebrief met cv tot 3 april naar secretariaat@swvadam.nl ter attentie van de voorzitter OSVO. Wil je eerst meer informatie over de vacature? Dan kun je contact opnemen met Nathalie Pennekamp via secretariaat@verenigingosvo.nl.

Meer over OSVO

Wil je meer weten over OSVO? Kijk dan op onze website Vereniging OSVO.

Meer