Week van de Overstap

september 19, 2019 12:26 pm

Een belangrijke stap in het leven van een kind is de overstap van de basisschool naar de middelbare school. Dit jaar zal voor het eerst de Amsterdamse Week van de Overstap plaatsvinden, van 28 oktober tot en met 2 november. Wat kunt u daarbij verwachten?

Tijdens de Week van de Overstap zullen er verschillende evenementen zijn, voor iedereen die met de overstap te maken heeft. Leerkrachten van groep 8 en intern begeleiders van alle Amsterdamse basisscholen kunnen naar de Voorlichtingsbijeenkomsten komen. Iedereen die werkt in het Amsterdamse primair en voortgezet onderwijs is welkom op het Centrale PO/VO-event. Ouders en leerlingen van groep 8 kunnen de Amsterdamse scholenarenA bezoeken. Meer informatie kunt u hier vinden. Daar kunt u zich ook aanmelden voor een van de voorlichtingsbijeenkomsten.

Meer